O firmie

Historia

LADY ESTHER jest jedną z najstarszych firm kosmetycznych świata. Zalicza się do wiodących producentów kosmetyków luksusowych we wszystkich rodzajach. Fachowa wiarygodność danej marki kosmetycznej wynika z jej osiągnięć na polu badań i rozwoju. Od chwili założenia firmy w roku 1913 produkowane są specjalne produkty do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu oraz ciała.

Do podstaw każdej poważnej kosmetyki systemowej należy badanie i rozwój w dziedzinie surowców i specyfików. Nowoczesna konsumentka oczekuje od jej pielęgnacji twarzy odpowiedniej receptury, która uwzględni najnowsze rozpoznania w tej dziedzinie ale także, że przy zestawieniu bazy dla kremu oraz składników aktywnych  zaoferuje jej formulę odpowiednią do indywidualnych problemów jej cery.

Na eksperymenty na niekorzyść konsumentów nie może sobie pozwolić taki produkt. Dlatego też, obok skuteczności także bezpieczeństwo i zagwarantowana jakość produktu  znajduje się na tapecie rozwoju produktȯw w firmie Lady Esther. Filozofią firmy jest zaoferować pielęgnację dla każdej cery. W tym znajduje się wiele artykułów szczególnych, które mogą być tylko w rękach wykwalifikowanych kosmetyczek.

Lady Esther proponuje gabinetom kosmetycznym bardzo bogatą ofertę specjalnych ampułek w postaci ekstraktów i koncentratów, oraz 5 lini kosmetyków dostosowanych do potrzeb i problemów różnych rodzajów skóry.

Ampułki ze specyfikami dla kosmetyczek oraz  specjalne produkty pielęgnacyjne w oparciu o witaminę A stanowią punkty ciężkości programu produkcyjnego firmy.